Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

65,000 €

Apartament 2+1 ne shitje Ne rrugen 5 maji

  • Çmimi/m²: 699
  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Rruga 5 Maji
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0662227777
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor
  • Postuar: 02/10/2017 15:57
  • Skadon: 87 ditë, 8 orë

Përshkrimi

Ne rrugen 5 maji prane shkolles Tirana Jone SHITET apartament 2+1 me siperfaqe totale 93 m2.
Kati i 2-te
Pallati ku ndodhet apartamenti eshte ne proces ndertimi dhe perfundon ne muajin shtator.
Apartamenti ka 2 banjo me dritare dhe nje ballkon.
Cmimi 65.000 euro i diskutueshem.

Nuk ka tag

92 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 23059d2371b8e6b6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total