Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

35,400 €

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE

  • Çmimi/m²: 505
  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Shkoder, Perash
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: sun real estate
  • Specifikimet: I mobiluar, I rikonstruktuar, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 30/06/2017 18:28
  • Skadon: 37 ditë, 22 orë
19691378_1452514214845148_106922319_n
19692247_1452514198178483_370096810_n19668403_1452514118178491_1148812283_n19621419_1452514094845160_1186460953_n

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje nje apartament 2+1 me adrese ne Perash. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nderteses me nje hapesire banimi prej 70m² e cila perbehet nga:
– 2 dhoma gjumi
– Sallon
– Kuzhine
– Banjo
*Apartamenti ofrohet per shitje me nje dhome gjumi, kuzhine dhe banjo te kompletuar*
Vecori te tjera apartamentit:
– I rikonstruktuar
– I gjithi eshte i shtruar me pllaka
– Dritare dopio
-xham
– 2 kondicionera
– Dyer druri
– Grrila te jashtme
* CMIMI 47 MILION LEK
*Te interesuarit mund te na kontaktojnë ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

46 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 65159567bebb6cbe

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total