Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

130,000 €

Apartament 2+1 ne Shitje

  • Çmimi/m²: 520
  • Sipërfaqja (m²): 201-300
  • Adresa: Kompleksi " Fishta" ne Velipoje
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 4001
  • Specifikimet: I mobiluar, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri
  • Postuar: 27/06/2017 19:02
  • Skadon: 39 ditë, 7 orë
Fishta 2
FFFFFISHTA 04FISHTA 05FISHTA06

Përshkrimi

Sun Real Estate Ofron per Shitje nje apartament 2+1
me adresen Kompleksi ”Fishta” Velipoje.
Apartamenti ndodhet ne Katin e V (peste) dhe ze te gjithe katin, ka nje verande prej 139m² dhe ndertim 111m².
Apartamenti perbehet nga:
– Sallon+ Kuzhine.
– Dhome matrimoniale.
– Dhome me shtrat dopio dhe marinar.
– 2 banjo.

Cilesite e apartamentit:
– Shitet i mobiluar.
– Pavimenti i shtruar me pllaka.
– Dritare durealumin.
– Ndodhet afer plazhit, dyqaneve ushqimore dhe
lokaleve.
– Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te
zhvilluar dhe modern.
– Ofron pamje te mrekullueshme nga detit.

*Çmimi: 130,000 €

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

62 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 96359528eb5d9574

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total