Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

77,000 €

Apartament 2+1 ne kompleksin MAgnet

  • Çmimi/m²: 830
  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: RR.Artan Lenja
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0675555299
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 29/08/2017 12:43
  • Skadon: 40 ditë, 4 orë
173

Përshkrimi

ky apartament ndodhet ne kompleksin MAgnet dhe ka nje siperfaqe te mireorganizuar.

Nuk ka tag

167 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 14259a540aa494a2

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total