Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

34,000 €

Apartament 2+1 ne fillim te rruges Transballkanike

  • Çmimi/m²: 301-400
  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Rruga Transballkanike/tek VIP SALOTI
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 00355696670629
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Vend parkimi
  • Postuar: 20/01/2018 20:48
  • Skadon: 11 orë, 15 min
IMG_28833333
IMG_2888888IMG_2555886IMG_288222

Përshkrimi

Shesim nje apartament ne katin e trete te pallatit. apartamenti ka 2 dhoma gjumi dhe nje ambjent ndenje plus guzhine. Apartamenti perfundon per nje periudhe 6-9mujore.
Adresa: ne fillim te Rruges Transballkanike(rrugica e VIP SALOTIT).
Pallati ndodhet ne rreshtin e pare te ndertimeve buze rruges dhe nuk ka pamje nga rruga.
Cmimi 34000euro

Nuk ka tag

12176 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 68055d9839f589a9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total