Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

150,000 €

Apartament 2+1, Myslym Shyri

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Myslym Shyri
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 49 ditë, 14 orë
13730747_10205641964803239_2004928741_o-1
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës. Apartamenti ndodhet në katin e 4 të një pallati me punime cilësore ,është i mobiluar plotësisht dhe i organizuar në mënyrë perfekte. Apartamenti disponon një sallon i bollshëm, 2 dhomat e gjumit ,tualeti dhe ballkon.

Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

290 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 140587e1f42a7eb7

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total