Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

350 €

Apartament 2+1, Myslym Shyri

  • Adresa: Myslym Shyri
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699599753
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 20 ditë
21ec7dda-743d-30fd-ee5d-acc821b3266a
179b5ba7-778b-b188-0188-462189042cd0Apartament 2+1, Myslym Shyri - Foto 2Apartament 2+1, Myslym Shyri - Foto 3Apartament 2+1, Myslym Shyri - Foto 4

Përshkrimi

Apartamenti është I pozicionuar në një nga zonat më të preferuar të tiranës, te Rruga “Myslym Shyri” mbrapa Big market. Ndodhet në katin e parë të një pallati të ri dhe ka sipërfaqe të bollshme prej 120 m2. Në organizimin e brendshëm ka sallonin e ndenjes sëbashku me ambjentin e ngrënies, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Për ta vizituar na kontaktoni

Nuk ka tag

86 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 83959660235dd4ac

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total