Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

57,000 €

APARTAMENT 2+1 ME SHITJE, SHKODER

  • Çmimi/m²: 612
  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Shkoder, PARRUCE
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: SUN REAL ESTATE
  • Specifikimet: I mobiluar, I rikonstruktuar, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 03/07/2017 10:42
  • Skadon: 13 ditë, 14 orë
17311153_1669537073062659_724775483090902830_o
17359348_1669537553062611_6646592218878533425_o17434567_1669537263062640_8034947681169009927_o17434919_1669537259729307_2829464576386054417_o17436130_1669537153062651_1658585212153044728_o (1)17436197_1669537149729318_2214084667775772837_o (1)17436258_1669537266395973_3302471272425050602_o

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje nje apartament 2+1 ne qender te qytetit te Shkodres, te pozicionuar ne katin e VII-te te nje pallati me adrese te Sheshi ‘Parruce’, mbas bankes Pro-Credit, apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 93.18 m² dhe ndahet respektivisht ne:
– Sallon + Kuzhine
– Dhome gjumi matrimoniale
– Dhome gjumi me dy shtreter tek
– Dy banjo
– Koridor
– Ballkon

Cilesi te tjera te ketij apartamenti jane:
– Dhomat e gjumit dhe salloni te shtruara me parket laminat
– Tavan i varur me ndricim.
– Kondicioner ne sallon.
– Sistem aspirimi.
– Banjo te kompletuara me te gjitha hidrosanitaret.
– Apartamenti ka nje ndarje perfekte te dhomave dhe ka ndricim me drite natyrale gjate gjithe dites.
– Ofron nje pamje te mrekullueshme te qytetit te Shkodres.
– Shitet krejtesisht i mobiluar pervec televizorit, pianures, frigoriferit, raftit te kepuceve dhe mobiljet e dhomes matrimoniale qe nuk perfshihen ne shitje.
– Ndodhet ne nje zone mjaft te qete, dhe eshte afer fasiliteteve te ndryshme si: furre buke, farmaci, markete, bare etj.

*CMIMI 57’000 €*

-Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu në adresën tonë të e-maili-t: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

67 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 298595a03193ef82

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total