Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

800 €

Apartament 2+1 me qira ne Bllok

  • Adresa: Bllok
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pranë qendrës
  • Postuar: 22/11/2017 16:28
  • Skadon: 13 orë, 21 min
1
23 (2)456789

Përshkrimi

Apartament 2+1 me qira ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne katin e 11-te nje pallati te ri. Ne planimetri ambienti ka 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 banjo dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar, ne kushte shume te mira dhe ka sistem kondicionimi. Apartamenti ka dy ashensore.

Per me shume informacion na kontaktoni!
Cmimi: 800 euro/muaj.

www.homeplus.al

Nuk ka tag

239 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 28358359b3439dec

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total