Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

350 €

Apartament 2+1 me qera ne zonen e M. Shyri

  • Adresa: M. Shyri
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Pranë qendrës
  • Postuar në: 07/02/2017 11:55
  • Skadon për: 276 ditë, 6 orë
1
23457

Përshkrim

Apartament 2+1 me qera ne zonen e Myslym Shyrit. Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertimi te ri. Ne planimetri apartamenti ka 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 kuzhine, 2 banjo me dritare dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar totalisht dhe i pajisur me kondicionere.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Cmimi: 350 euro/muaj.
www.homeplus.al

Publiko edhe në:
Share on Facebook0Share on Google+0Share on LinkedIn0Email this to someone

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 242 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 90358359edce3c39

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar