Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

17,000 LEK

Apartament 2+1 lagjia 1 Maji, pallati Coupola Center

  • Adresa: Lagjia 1 Maji
  • Rrethi: Fier
  • Kontakt: 0693926421,0695844677
  • Specifikime: I mobiluar
  • Postuar: 09/10/2017 10:28
  • Skadon: 43 ditë, 19 orë

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1+2 tualete + 1 balkon me sip.116 m2, ne katin e 4 te pallatit Cupola Center perballe spitaleve ngjitur me Kishen Ortodokse.Pallati eshte i pajisur me ashensor dhe i mobiluar.

Nuk ka tag

294 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 23859db31eed3f00

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total