Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

600 €

Apartament 2+1 me qera ne Bllok

  • Adresa: Rr. Brigada VIII, Bllok
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar: 10/11/2017 15:39
  • Skadon: 58 ditë, 6 orë
1
2 (2)23456789

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1, ne zonen e Bllokut. Apartamenti ka ne perberje 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 2 tualete dhe nje ballkon. Eshte i mobiluar me te gjitha kushtet bashkohore. Eshte i pajisur me sistem kondicionimi, dritare me grila, ballkon me tende dielli. Per viziten ne prone na kontaktoni!

AN150817-01

Apartament 2+1 me qera ne Bllok

Nuk ka tag

36 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 79459957f5a9c1ae

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total