Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

99,613 €

Apartament 2+1 me Hipoteke

  • Çmimi/m²: 795
  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Rruga Frosina Plaku -* Kryqezimi 21 Dhjetori
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697237900
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 29/08/2017 10:50
  • Skadon: 40 ditë, 8 orë
1014_3

Përshkrimi

Apartamenti ka orientim Veri-Perendim, Jug-Lindje, orientim I cili realizon ventilim të mirë të apartamentit. Ndodhet në një zonë ku mbizotëron qetësia dhe gjelbërimi me një arkitekturë të veçantë.

Dhoma e ndenjes është e organizuar së bashku me gatimin dhe ngrënien, me një ballkon të orientuar nga jugu I cili ofron një pamje të këndshme. Dy dhomat e gjumit lidhen me një korridor nga ku bëhet shpërndarja e hapësirave. Dhoma matrimoniale ka tualet të veçantë dhe dalje në ballkon.

DETAILS:

Orientimi: Veri – PerëndimJug – Lindje
Shkalla: 1
Kati: 1
Tipi: Apartament 2+1
Sipërfaqe Individuale: 109.4 m 2
Sipërfaqe e Përbashkët: 15.9m 2
Sipërfaqe e Përgjithshme: 125.3m 2

Cmimi i diskutueshem

Nuk ka tag

212 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 36159a52aae4de67

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total