Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

120,000 €

Apartament 2+1, M.Shyri me Hipoteke

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: M.Shyri, Drejtoria e Policise
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0672036077
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Pranë qendrës
  • Postuar: 10/04/2018 21:34
29391212_1849195251817074_1510814960_o
29243358_1849195351817064_2052330060_oap95M.Shyri

Përshkrimi

Shitet apartament 95 m2 i perbere nga dy dhoma gjumi + sallon + ambjent gatimi me vehte + dy tualete, me punime shume cilesore, pallat i ri, me ashensor dhe ME HIPTOEKE !

Nuk ka tag

358 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 6795accc8ed731c1

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total