Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

84,060 €

Apartament 2+1, Liqeni I Thate

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Liqeni i Thate
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0684794005
  • Postuar: 05/10/2017 10:07
  • Skadon: 57 ditë, 10 orë
Apartament 2+1, Liqeni I Thate - Foto 1Apartament 2+1, Liqeni I Thate - Foto 2Apartament 2+1, Liqeni I Thate - Foto 3Apartament 2+1, Liqeni I Thate - Foto 4Apartament 2+1, Liqeni I Thate - Foto 5Apartament 2+1, Liqeni I Thate - Foto 6Apartament 2+1, Liqeni I Thate - Foto 7Apartament 2+1, Liqeni I Thate - Foto 8Apartament 2+1, Liqeni I Thate - Foto 9

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një zone të qetë dhe të preferuar për banim tek “liqeni I Thatë” Është I pozicionuar në katin e parë banim të një pallati të ri të 2014 me sipërfaqe totale prej 93.4 m2. Ambjentet e brendshme janë të organizuara shumë mirë më kubaturë të rregullt ku përfshihet salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, tualeti dhe veranda. Apartamenti ka punime cilësore I pajisur me system kapot dhe termo zolim, në muret ndarëse është perdorur ferizol gjë e cila e bën apartamentin mjaft komod për të jetuar . Është I pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe plotësisht I mobiluar. Për më tepër informacion na kontaktoni.

Nuk ka tag

165 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 56959d494664f32c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total