Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

162,000 €

Apartament 2+1, Liqeni i Thatë

  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Rruga Llazar Pulluqi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695610929
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 48 ditë, 21 orë
20629190_10214561242291213_2071190705_o (1)
Apartament 2+1, Liqeni i Thatë - Foto 1Apartament 2+1, Liqeni i Thatë - Foto 2Apartament 2+1, Liqeni i Thatë - Foto 3

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mire dhe të preferuar për banim te Liqeni tek rruga “Llazar Pulluqi ”. Është I pozicionuar në katin e shtatë të një pallati të ri me sipërfaqe të bollshme 135 m2. Në brendësi përbëhet nga salloni I ndenjies së bashku me ambjnetin e gatimit,dy dhoma gjumi,një tualet me dritare dhe një ballkon. Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

45 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 35459918fdce63d5

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total