Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,200 €

Apartament 2+1, Liqeni

  • Adresa: Liqeni
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 33 ditë, 17 orë
21325826_10208545206582469_872319497_n
Apartament 2+1, Liqeni - Foto 1Apartament 2+1, Liqeni - Foto 2Apartament 2+1, Liqeni - Foto 3

Përshkrimi

Zona në të cilën ndodhet apartamenti ëhstë mjaft e preferuar dhe e qetë në afërsi të liqenit të Tiranës tek “Nobis”. Apartamenti gjendet në katin e pestë të një pallati të ri me sipërfaqe të boolshme prej 110 m2. Është plotësisht I arreduar , I pajisur me system chiller, parket dhe është I pa banuar më parë. Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

179 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5159aeaea3e87d6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total