Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

93,000 €

Apartament 2+1 , Komuna e Parisit , 93.000 Euro , okazion i mire

  • Çmimi/m²: 93000
  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Rruga Dervish Bej Mitrovica
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697763141
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pranë qendrës
  • Postuar: 01/10/2017 12:58
  • Skadon: 54 ditë, 6 orë
1
234567

Përshkrimi

Komuna e Parisit, Rruga Dervish Bej Mitrovica,
(Ne fillim, afer rruges kryesore, tek EHW, sapo kalon Lulishten)
Shitet Apartament ne gjendje shume te mire, ne Pallat te ri dhe cilesor, ne Katin e 3 me Ashensor.

Soxhorno e madhe dhe me drite, ambjenti i gatimit eshte i vecuar, i pershtatur ne menyre elegante ne ballkon. 2 Dhoma gjumi, 2 Tualete.
Orientimi jug-perendim. Me Hipoteke.

Pallati ndodhet ne nje pozicion shume te favorshem te Komunes se Parisit, me dere te mbyllur nga jashte, ambjente te perbashketa te pastra, ashensor i ri. Siperfaqja e perbashket 98 m2, ajo e brendshme e apartamentit, 86 m2. Cmimi: 93.100 Euro

Tel. 069 77 63 141
Agjencia Albaprona

Apartament 2+1 , Komuna e Parisit , 93.000 Euro , okazion i mire

Nuk ka tag

139 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 18759d0ca294f419

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total