Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

113,000 €

Apartament 2+1, Komuna e Parisit

  • Sipërfaqja (m²): 111-120
  • Adresa: Komuna e Parisit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693951509
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 5 ditë, 4 orë
14469131_10208708675407899_353570497_n
Apartament 2+1, Komuna e Parisit - Foto 1Apartament 2+1, Komuna e Parisit - Foto 2Apartament 2+1, Komuna e Parisit - Foto 3Apartament 2+1, Komuna e Parisit - Foto 4Apartament 2+1, Komuna e Parisit - Foto 5Apartament 2+1, Komuna e Parisit - Foto 6

Përshkrimi

Dispnojmë një apartament në zonen e Komunës së Parisit, mjaft e preferuar dhe e zhvilluar. Objekti ka një sipërfaqe të bollshme prej 113m2, me shpërndarje fantastike të dhomave dhe kubaturë të rregullt. Përbëhet nga salloni I bollshëm, dy dhomat e gjumit me dalje në ballkon, një tualet. Ndodhet në katin e fundit me tarracë të shfytëzueshme. Apartamenti është I investuar me pajisjet bashkëkohore, kondicioner në dhomat e gjumit dhe oxhak në sallon. Orientim jug-perendim.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

687 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 9135839769cdca09

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total