Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

120,000 €

Apartament 2+1, Komuna e Parisit

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Komuna e Parisit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699599753
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 21 ditë, 18 orë
9dc04518-1605-4123-ff92-5bab658c3c0c
32be578c-fb88-acd7-70b2-95e09e134b96Apartament 2+1, Komuna e Parisit - Foto 2Apartament 2+1, Komuna e Parisit - Foto 3Apartament 2+1, Komuna e Parisit - Foto 4Apartament 2+1, Komuna e Parisit - Foto 5Apartament 2+1, Komuna e Parisit - Foto 6

Përshkrimi

Zona ne te cilen eshte i pozicionuar apartamenti eshte shume e zhvilluar, familjare dhe e preferuar, Komuna e Parisit. Apartamenti gjendet ne nje pallat te ri me ndertime shume cilesore, kati i peste, me siperfaqe totale prej 99.8m2. Ne organizimin e ambjenteve te brendshme ka sallonin e ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni. Apartamenti eshte mjaft i investuar ne arredim luksoz, dysheme me parket dhe sistem chiller. Ka pozicion shume te mire ndaj drites natyrale me orientim lindje, gjithashtu me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Nuk ka tag

77 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 585964c2f847f55

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total