Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

110,000 €

APartament 2+1, Komuna e Parisit

  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Komuna e Parisit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696112820
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 47 ditë
Auto-Skicë
Auto-Skicë

Përshkrimi

Zona ku ndodhet apartamenti është shumë ë zhvilluar dhe mjaft e preferuar në Tiranë, te Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet në një kompleks pallatash, me sipërfaqe prej 83m2, me organizim mjaft të mirë dhe kubaturë të rregullt. Në përbërje të tij disponon sallonin e ndenjes së bashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi tualeti dhe ballkoni. Është mjaft i investuar në arredim luksoz, ku dyshemet janë me parket, tavane të varur dhe pajisje bashkekohore. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

192 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 373587cb87555273

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total