Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

67,000 €

Apartament 2+1 Kompleksi Golden Park

  • Sipërfaqja (m²): 111-120
  • Adresa: Rruga e Kavajës
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355694266028
  • Postuar: 04/10/2017 12:08
  • Skadon: 52 ditë, 4 orë
17149097_12847010915_N2h2L (1)

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një zonë është mjaft të frekuentuar dhe të sigurt në Tiranë, tek Kompleksi Golden Park, përball me Spitalin Amerikan 3.Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim , ka një sipërfaqe totale prej 115,3 m2, ka punime shume te mira, organizim të mirë të brendshëm dhe kubaturë të rregullt. Pallati përbëhet nga dy ashensor.Shkallët e perditshme jane me ajërim natyral dhe do jene 6 familje per seksiaion.Hapsirat e përbashkëta do të jenë të organizuara me ambjente për fëmijet dhe do ketë aktivitete gjatë ditës.Punimet janë ndër më cilësoret, me pjesën e jashteme do jetë murë tulle me polisterol dhe sistem kapot.Veratat janë dopio xham për akustikë relaksuse në apartament.Golden park është ndër komplekset ideal për të investuar dhe për të ndërtuar një familje të shëndetëshme. Dhomat janë të mirëorganizuara, shpërndahen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridorit, sallonin i ndenjes është i bollshëm, ambjenti e gatimit veç, 2 dhomat e gjumit, 2 tualete, dhe ballkonin. Per ta vizituar na kontaktoni!

Nuk ka tag

193 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 66559ce47d5ea319

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total