Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

500 €

Apartament 2+1 Kodra E Diellit

  • Adresa: Kodra E Diellit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355694266028
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 6 ditë, 19 orë
Apartament 2+1 Kodra E Diellit - Fotografia 1Apartament 2+1 Kodra E Diellit - Fotografia 2Apartament 2+1 Kodra E Diellit - Fotografia 3Apartament 2+1 Kodra E Diellit - Fotografia 4Apartament 2+1 Kodra E Diellit - Fotografia 5

Përshkrim

Apartamenti ndodhet në zonën më të frekuantuar dhe te preferuar të qytetit,te Kodra e Diellit. Gjëndet në katin e parë të një pallati të ri me siperfaqe të bollshme prej 95 m2. Ka organizim të mirë të ambjenteve ku disponon sallonin së bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, tualeti me aspirim. Është totalisht i mobiluar me shume stil me çdo pajisje të nevojshme për jetesë komode.Eshte i orientuar nga Jug-Perendim dhe gjithashtu ka edhe opsionin per shitje ne vleren e 1200 Euro/m2. Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 160 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 8485909ac014fbf1

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total