Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

60,000 €

Apartament 2+1 Ish Parku I Autobuzave

  • Kjo ofertë nuk është më e vlefshme
  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Ish Parku I Autobuzave
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355694271682
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar
  • Postuar: 05/10/2017 10:55
  • Skadon: 43 ditë, 18 orë
18362358_10207078239193059_1585908524_o
Apartament 2+1 Ish Parku I Autobuzave - Foto 1Apartament 2+1 Ish Parku I Autobuzave - Foto 2Apartament 2+1 Ish Parku I Autobuzave - Foto 3Apartament 2+1 Ish Parku I Autobuzave - Foto 4

Përshkrimi

Disponojmë apartament në një zonë të preferuar dhe sigurt. Apartamenti ndodhet në një kompleks me ndërtim dhumë cilësor,prapa Globe, ka një sipërfaqe totale prej 75 m2 dhe është mjaft i investuar. Apartamenti ka pozicion shumë strategjik, orientim shumë të mirë dhe organizim shumë të mirë të ambjentit të brendshëm. Dhomat shpërndahen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridorit, soxhorno e madhe dhe e arreduar ambjenti i gatimit i komletuar, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti është i pajisur me çertifikatë pronësie

Nuk ka tag

416 herë e lexuar, 5 herë sot

  

Numri i postimit: 137595ba3f0b2cc6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total