Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

67,580 €

Apartament 2+1, Green City

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Unaza e Re
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695610929
  • Postuar: 05/10/2017 10:26
  • Skadon: 62 ditë, 11 orë
22207243_10215119649971056_800676544_n (1)

Përshkrimi

Disponojmë apartament për shitje në një zonë të zhvilluar së fundmi dhe të preferuar për banim tek kompleksi “Green City”. Apartamenti është I pozicionuar në katin e shtatë të një pallati të ri me sipërfaqe të bollshme prej 109.2 m2. Ka organizim shumë të mire etë ambjenteve të brendshme ku dhomat shpërndahen me anë të korridorit, salloni I ndenjies dhe ambjenti I gatimit së bashku, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni. Për më tepër na kontaktoni.

Nuk ka tag

165 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 33559d4994bb032d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total