Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

64,200 €

Apartament 2+1, Fresku

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Fresku
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695610929
  • Postuar: 04/10/2017 15:39
  • Skadon: 39 ditë, 5 orë
21533638_10214908433410774_1100872029_o
Apartament 2+1, Fresku - Foto 1Apartament 2+1, Fresku - Foto 2Apartament 2+1, Fresku - Foto 3Apartament 2+1, Fresku - Foto 4

Përshkrimi

Disponojmë apartament për shitje tek Fresku pranë Fizikës Bërthamore. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim me sipërfaqe të bollshme prej 107 m2. Organizimi I ambjenteve të brendëshme është shumë I mirë ku përfshihet salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti gjendet në brendësi të kompleksit larg zhurmave,ka punime mjaft cilësore dhe është I pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

217 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 95459bcff889f628

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total