Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

58,850 €

Apartament 2+1, Fresku

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Fresku
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695610929
  • Postuar: 04/10/2017 15:39
  • Skadon: 44 ditë, 13 orë
21733280_10214956390809679_1669409268_n
Apartament 2+1, Fresku - Foto 1Apartament 2+1, Fresku - Foto 2Apartament 2+1, Fresku - Foto 3Apartament 2+1, Fresku - Foto 4Apartament 2+1, Fresku - Foto 5Apartament 2+1, Fresku - Foto 6

Përshkrimi

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zone e mjaft e qetë larg zhurmave të qytetit tek Fresku, në afërsi të Karburant Imperium. Apartamenti është I pozicionuar në katin e tretë të një pallati të ri të sapo përfunduar. Ka organizim të brendshëm shumë të mirë ku përfshihet salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit,dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Apartamenti është I pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për mta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

204 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 20859bcf22c2743c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total