Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

62,000 €

Apartament 2+1, Don Bosko

  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Don Bosko
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696706361
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 46 ditë, 15 orë
21691240_134631693823962_910203477_n
Apartament 2+1, Don Bosko - Foto 1Apartament 2+1, Don Bosko - Foto 2Apartament 2+1, Don Bosko - Foto 3Apartament 2+1, Don Bosko - Foto 4

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një zone të preferuar për banim tek “Donbosko” në afërsi të të shkollës “Qazim Turdiu”. Është I pozicionuar në katin e tretë të një pallati të ri me sipërfaqe totale prej 90,6 m2. Ambjentet e brendëshme janë të organizuara mjaft mirë, ku përfshihet salloni I ndenjies së bashku me ambjnetin e gatimit,dy dhoma gjumi,tualeti dhe dy ballkone. Apartamenti ka pozicion shume etë mirë ndaj dritës natyrale dhe disponon dokumentacion të rregullt hippotekor.Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

253 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 40759bfb15b26e0a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total