Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

600 €

Apartament 2+1, Bllok

  • Adresa: Bllok
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 48 ditë, 2 orë
dh_ndenje1
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Disponojmë një apartament në një nga zonat më të preferuara dhe të sigurta të Tiranës, në Bllok. Apartamenti ka sipërfaqe të bollshme prej 138m2 dhe përbëhet ga salloni i ndjenjes me ambjentin e gatimit më vete, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkoni dhe një dhomë e veçantë e cila mund të përdoret si depo. Është totalisht i mobiluar me pajisje bashkëkohore dhe sistem chiller të integruar. Objekti ku ndodhet apartamenti ka një siguri maksimale me kamera sigurie dhe roje private.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

176 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 566587e219f37365

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total