Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

350 €

Apartament 2+1, Ali Demi

  • Adresa: Ali Demi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0684794005
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: Kjo ofertë ka skaduar
21034918_10159125562300368_1011675254_o
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Disponojmë apartament për qera në një zone mjaft të mire dhe të preferuar për banim në afërsi të qendrës së Tiranës tek zona e Ali Demit. Apartamenti gjendet në katin e tetë(I fundit) të një pallati të ri me sipërfaqe të bollshme prej 168 m2. Në brendësi përbëhet nga salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një verandë të madhe prej 56 m2. Apartamenti ka orientim lindor. Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

95 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 774599eaac8e6dd4

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total