Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

265 €

Apartament 2+1, Ali Demi

  • Adresa: Ali Demi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0684794005
  • Postuar: 04/10/2017 15:40
  • Skadon: 47 ditë, 2 orë
20706701_10159061097225368_2112346118_n
Apartament 2+1, Ali Demi - Foto 1Apartament 2+1, Ali Demi - Foto 2Apartament 2+1, Ali Demi - Foto 3Apartament 2+1, Ali Demi - Foto 4Apartament 2+1, Ali Demi - Foto 5Apartament 2+1, Ali Demi - Foto 6

Përshkrimi

Disponojmë një apartament me qera në një zonë të qetë dhe të preferuar për banim në Ali Dem pranë “Tregut Elektrik”. Apartamenti ështe I pozicionuar në katin e pestë të një pallati të vjetër me sipërfaqe totale 90 m2. Në brendësi përbëhet nga salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Është totalisht I mobiluar me të gjitha pajisjet e nevojshme dhe ka dy kondicionerë. Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

63 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2585989b898a3539

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total