Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

500 €

Apartament 2+1, 21 Dhjetori

  • Adresa: 21 Dhjetori
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0684794005
  • Specifikime: I mobiluar
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 18 ditë, 4 orë
19964992_10158910176555368_824009364_n
19970850_10158910176565368_557111752_nApartament 2+1, 21 Dhjetori - Foto 2Apartament 2+1, 21 Dhjetori - Foto 3Apartament 2+1, 21 Dhjetori - Foto 4Apartament 2+1, 21 Dhjetori - Foto 5

Përshkrimi

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është mjaft e zhvilluar dhe e preferuar për banim. Apartamenti gjendet në katin e dhjetë të një pallati të ri dhe ka sipërfaqe të bollshme 120 m2. Në brendësi është I përbërë nga salloni I ndenjes sëbashku me ambjentin e ngrënies, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti ka arredim shumë të mire. Për më tepër na kontaktoni.

Nuk ka tag

84 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1805965f7c349dbe

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total