Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

400 €

Apartament 2+1 21 Dhjetori

  • Oferta nuk është më e vlefshme!
  • Adresa: 21 Dhjetori
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694642279,
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor
  • Postuar në: 20/09/2017 14:45
  • Skadon për: 58 ditë, 1 orë
Apartament 2+1 21 Dhjetori - Fotografia 1Apartament 2+1 21 Dhjetori - Fotografia 2Apartament 2+1 21 Dhjetori - Fotografia 3Apartament 2+1 21 Dhjetori - Fotografia 4Apartament 2+1 21 Dhjetori - Fotografia 5Apartament 2+1 21 Dhjetori - Fotografia 6

Përshkrim

Apartamenti ndodhet në zonën e 21 Dhjetorit, pranë Kryqëzimit, një zonë e mirë dhe e frekuentuar. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati me punime shumë cilësore dhe ka shpërndarje fantastike të dhomave të cilat lidhen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridorit. Apartamenti përbëhet nga salloni i bollshëm me dalje në ballkon, ambjenti i gatimit, dy dhomat e gjumit , tualeti dhe ballkoni. Është totalisht i investuar, i shtruar me parket, me kondicioner në çdo dhomë dhe me mobilim të këndshëm. Apartamenti disponon gjithashtu edhe një garazhd.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 353 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 524594a6042a6f89

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total