Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

150,000 €

Apartament 2+!, Liqeni Artificial

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Liqeni Artificial
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693389742
  • Postuar: 04/10/2017 15:40
  • Skadon: 28 ditë, 2 orë
15683264_10209493716_jRsfq
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të qeta të Tiranës, te Liqeni Artificial. Objekti ku ndodhet është ndërtim i vitit 2008, me punime shumë cilësore. Ndodhet në katin e pestë me sipërfaqe prej 92m2. Ka organizim mjaft të mirë dhe përbëhet nga salloni i bollshëm i ndenjes së bashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Është mjaft i investuar në parket laminat, oxhak të integruar , gjithashtu dhe sistem chiller. Disponon orientim shumë të mirë ndaj dritës natyrale dhe dokumentacion të rregullt hipotekor. Në vlerën e çmimit gjithashtu është dhe një garazhd me sipërfaqe 30m2 i cili më vete ka vlerën prej 20000Euro.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

239 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 7475863af610f2a4

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total