Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

350 €

Apartament 1+1,Shehsi Willson

  • Adresa: Rruga `Abdyl Frashëri
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0684794005
  • Specifikime: I mobiluar
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 9 ditë, 19 orë
bfbc37a1-a8e6-1ad1-5110-da661dc073c3 (1)
57aae093-432d-3d4c-fdf3-3cd75a37b82158071230-8753-4dc3-a0e9-6b57664252bebac4df09-59a5-5abe-8a1b-d757dd5ef3bdc86fc8ab-4c04-33c1-a4f6-a1423dfaf1e3f9253189-a032-b1ae-26d9-9de684e87104b0d22989-4e96-773f-f21d-899746f4fffc

Përshkrimi

Disponojmë një apartament në një zonë shumë të mirë dhe të sigurt, pranë Sheshit Wilson, Rruga `Abdyl Frashëri`. Apartamenti ndodhet në katin e 5 të një pallati 5-katësh dhe ka sipërfaqe prej 55m2. Përbëhet nga salloni me ambjenti n e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti me dritare dhe ballkoni. Apartamenti është totalisht i rikonstruktuar dhe i mobiluar me shije me pajisje bashkëkohore. Per ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

106 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 198595dfd38613f9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total