Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

105,000 €

Apartament 1+1ne Durres. Pamje nga deti

  • Çmimi/m²: 1000
  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Shetitorja Taulantia
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0694041204
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 08/11/2017 15:52
  • Skadon: 85 ditë, 2 orë
1rajfi
rajf2rajf3rajf4rajf5

Përshkrimi

Shiten apartamente 1+1 okazion. Apartamentet jane te gjitha me pamje nga deti dhe fillojne nga 95m2 e siper. Zgjidhni apartamentin e enderrave midis Qiellit dhe Detit, ne Rezidencen Rajfi Tower, me pamje 180° ne horizontin e detit Adriatik. Apartamente bashkekohore me cilesi dhe teknologjine me te larte ne ndertim ku materialet ekologjike garantojne mbi 50% kursim te energjise pergjithmone. Dhuroni familjes tuaj shtepine me komoditetin dhe relaksin e pushimeve te perhershme me 5 yje.
Jeni te mirepritur te na kontaktoni

Nuk ka tag

184 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 25359e1c22548c1d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total