Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

265 €

Apartament 1+1,Myslym Shyri

  • Adresa: Myslym Shyri
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699599753
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 35 ditë, 16 orë
21443044_1540959995965271_1129257673_n
Apartament 1+1,Myslym Shyri - Foto 1Apartament 1+1,Myslym Shyri - Foto 2Apartament 1+1,Myslym Shyri - Foto 3Apartament 1+1,Myslym Shyri - Foto 4

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet tek zona e “Myslym Shyrit”, një zone mjaft e preferuar për banim . Është I pozicionuar në katin e dytë të një pallati ekzistues me sipërfaqe totale prej 70 m2. Në ambjentet e brendëshme përfshihet salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti është totalisht I mobiluar dhe ka pozicion të mirë ndaj dritës natyrale. Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

283 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 92059b143febe985

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total