Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

37,000 €

Apartament 1+1 Yzberisht

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Yzberisht
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695264472
  • Postuar: 04/10/2017 11:11
  • Skadon: 79 ditë, 1 orë
21850585_1565262743517026_596374096_n

Përshkrimi

Disponojmë apartament në një zonë të qete dhe të sigurt,në zonën e Yzberishtit. Apartamenti ndodhet në katin e 8 banim të një pallati me punime shumë të mira dhe ka një sipërfaqe prej 74.3 m2. Dhomat janë mjaft të bollshme dhe shpërndahen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridorit , vazhdojmë me sallonin, ambjentin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni.Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe ka mundesi aksesi ne tarrace! Për ta vizituar na kontaktoni!

Nuk ka tag

146 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 81259c4e9856b63c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total