Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

30,000 €

Apartament 1+1 Yzberisht

  • Sipërfaqja (m²): 51-60
  • Adresa: Yzberisht
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355699966969
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 31 ditë, 2 orë
Apartament 1+1 Yzberisht - Fotografia 1Apartament 1+1 Yzberisht - Fotografia 2Apartament 1+1 Yzberisht - Fotografia 3Apartament 1+1 Yzberisht - Fotografia 4Apartament 1+1 Yzberisht - Fotografia 5Apartament 1+1 Yzberisht - Fotografia 6

Përshkrim

Disponojmë apartament në një zonë të frekuentuar dhe të sigurt,në zonën e Yzberishtit. Apartamenti ndodhet në katin e 9 banim të një kompleksi me punime shumë të mira dhe ka një sipërfaqe prej 60 m2. Dhomat janë mjaft të bollshme dhe shpërndahen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridorit , vazhdojmë me sallonin, ambjentin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni.Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe ka orientim veri-perendim! Për ta vizituar na kontaktoni!

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 269 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 6005928002fc49c5

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total