Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

40,000 €

Apartament 1+1, Unaza e Re

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Unaza e Re
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697520678
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 42 ditë, 12 orë
14009900_1184292234946187_1776108081_n
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Objekti ndodhet në katin e 2 të një pallati me ndërtim shumë cilësor, pranë Eja Studio, në zonën e Unazës se Re. Ka shpërndarje fantastike e dhomave dhe punime shumë të mira. Apartamenti përbëhet nga salloni, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti shitet plotësisht i mobiluar në vlerën 50000 euro ose bosh në vlerën 40000 euro. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Nuk ka tag

2042 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 88057da6fda17616

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total