Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

41,000 €

Apartament 1+1 Unaza E Re

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Unaza e Re
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695264472
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 13 ditë, 6 orë
Apartament 1+1 Unaza E Re - Fotografia 1Apartament 1+1 Unaza E Re - Fotografia 2Apartament 1+1 Unaza E Re - Fotografia 3Apartament 1+1 Unaza E Re - Fotografia 4Apartament 1+1 Unaza E Re - Fotografia 5Apartament 1+1 Unaza E Re - Fotografia 6Apartament 1+1 Unaza E Re - Fotografia 7

Përshkrim

Disponojmë apartament në një zonë të frekuentuar dhe të sigurt,në zonën e Unazes se Re. Apartamenti ndodhet në katin e 8 banim të një kompleksi me punime shumë të mira dhe ka një sipërfaqe të brëndshme prej 75 m2. Dhomat janë të mirë organizuara dhe shpërndahen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridorit , vazhdojmë me sallonin, ambjentin e gatimit, dhomën e gjumit, tualetin me dritare dhe ballkonin Apartamenti është goxha i investuar dhe është një zonë e mirë dhe shumë e përshtatshme për familje. Për ta vizituar na kontaktoni!

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 226 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 1805910705002800

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total