Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

49,000 €

Apartament 1+1 Unaza E Re

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Unaza e Re
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355699966969
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 13 ditë, 5 orë
18318389_1493550544022616_99228425_o
Apartament 1+1 Unaza E Re - Fotografia 1Apartament 1+1 Unaza E Re - Fotografia 2Apartament 1+1 Unaza E Re - Fotografia 3Apartament 1+1 Unaza E Re - Fotografia 4Apartament 1+1 Unaza E Re - Fotografia 5Apartament 1+1 Unaza E Re - Fotografia 6Apartament 1+1 Unaza E Re - Fotografia 7

Përshkrim

Apartamenti ndodhet në zonën e Unazes se Re,pranë Hotel Roland, një zonë e mirë dhe e frekuentuar. Apartamenti ndodhet në katin e 7 banim të një pallati me punime shumë cilësore dhe ka shpërndarje fantastike të dhomave të cilat lidhen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridorit. Apartamenti përbëhet nga salloni i bollshëm me dalje në ballkon, ambjenti i gatimit, dhoma e gjumit ,tualeti dhe ballkoni. Është totalisht i investuar,dritaret me grila dhe me mobilim të këndshëm.Ka orientim jug-perëndim dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 144 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 9545910690f531fa

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total