Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

35,000 €

Apartament 1+1 Unaza E Re

  • Adresa: Unaza e Re
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695264472
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 4 ditë, 17 orë
Apartament 1+1 Unaza E Re - Fotografia 1Apartament 1+1 Unaza E Re - Fotografia 2Apartament 1+1 Unaza E Re - Fotografia 3Apartament 1+1 Unaza E Re - Fotografia 4Apartament 1+1 Unaza E Re - Fotografia 5

Përshkrim

Shitet apartament në një zonë shumnë të qetë dhe të sigurt,në zonën e Unazës së Re.Apartamenti ndodhet në një pallat të ri me punime mjaft cilësore dhe ka një sipërfaqe totale prej 78 m2,nga të cilat54 m2 janë sipërfaqe e brendshme dhe 24 m2 janë verandë. Ka punime shumë cilësore,dritare plastike me dopio xham,dyer dhe pllaka mjaft cilësore.Apartamenti ndodhet në katin e parë,me orientim nga jugu dhe është në proces hipotekimi. Për më shumë informacion na kontaktoni!

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 171 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 46259070432ac8eb

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total