Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

300 €

Apartament 1+1, Tirane E Re

  • Kjo ofertë nuk është më e vlefshme
  • Adresa: Tirane E Re
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355685518113
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pranë qendrës
  • Postuar: 05/10/2017 10:54
  • Skadon: 49 ditë, 16 orë
19720518_1499233270141579_781773201_o
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Disponojmë apartament në një zonë të frekuentuar dhe shumë të preferuar të Tiranës, në zonën e Tiranës së Re, pranë Vesa Center. Apartamenti ndodhet në katin 6 banim të një pallati te ri, ka një sipërfaqe totale prej 65 m2 dhe ka shpërndarje të mirë të dhomave të cilat lidhen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridorit. Apartamenti përbëhet nga salloni i bollshëm me dalje në ballkon,ambjenti i gatimit i kompletuar, dhomat e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti ka lokacion fantastic, orientim të mirë dhe jepet me qera i mobiluar.

Nuk ka tag

374 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 30759637945a1ce8

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total