Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

59,000 €

Apartament 1+1 te Komuna e Parisit

  • Çmimi/m²: 900
  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Komuna e Parisit Kika 3
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682055333
  • Specifikimet: Ndërtim i ri
  • Postuar: 07/11/2017 11:06
  • Skadon: 75 ditë, 3 orë
KIKA

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe ka nje siperfaqe prej 66 m² qe ndahet ne nje dhome gjumi, nje tualet dhe sallonin (bashke me ambientin e kuzhines) me dalje ne ballkon. Hapesirat e brendshme jane te shfrytezueshme shkelqyeshem.

Apartamenti ndodhet ne kompleksin e banimit Kika 3, me punime te nje cilesie te larte te perfunduara ne vitin 2017. Kompleksi eshte i pozicionuar ne nje zone me shume perspektive te Tiranes (ne brendesi te Komunes se Parisit), dhe rrethohet nga ambiente te gjelberta dhe ambient pushimi brenda kompleksit. Ka sherbim sigurie dhe mirembajtjeje.

Nuk ka tag

210 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2755a01704ccb0bf

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total