Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 15 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

64,000 €

Apartament 1+1, Sheshi Wilson

  • Sipërfaqja (m²): 51-60
  • Adresa: Seshi Wilson
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693951509
  • Postuar në: 25/09/2017 10:38
  • Skadon për: 59 ditë, 22 orë
Apartament 1+1, Sheshi  Wilson - Fotografia 1Apartament 1+1, Sheshi  Wilson - Fotografia 2Apartament 1+1, Sheshi  Wilson - Fotografia 3

Përshkrim

Disponojmë një apartament në një zonë shumë të mirë dhe të sigurt të Tiranës, Sheshi Wilson. Apartamenti ndodhet në katin e 3 të një pallati ekzistues dhe me sipërfaqe prej 58m2. Përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti me dritare. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Cmim Okazion për zonën!

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 917 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 2845835901f7fc10

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total