Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

106,000 €

Apartament 1+1, Sheshi Wilson

  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: sheshi Wilson
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693389742
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 52 ditë, 3 orë
Auto-Skicë
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Zona ku ndodhet apartamenti është shumë e zhvilluar dhe e e qetë në Tiranë, Rruga `Sami Frashëri `, pranë shkollës `Petro N. Luarasi`. Ndodhet në katin e 11, i fundit, të një kompleksi të ri me sipërfaqe prej 85m2. Ka organizim të mirë dhe kubaturë të rregull në përbëje të të cilës ka sallonin e ndenjes së bashku me ambientin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Është i mobiluar thjeshtë dhe disponon orientim lindje.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

215 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 172587cb15cd8a6f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total