Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

350 €

Apartament 1+1 Sheshi Willson

  • Kjo ofertë nuk është më e vlefshme
  • Adresa: Sheshi Willson
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694681432
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor
  • Postuar: 05/10/2017 10:54
  • Skadon: 45 ditë, 16 orë
19679538_1634714549880921_1683625345_n
Apartament 1+1 Sheshi Willson - Foto 1Apartament 1+1 Sheshi Willson - Foto 2Apartament 1+1 Sheshi Willson - Foto 3Apartament 1+1 Sheshi Willson - Foto 4Apartament 1+1 Sheshi Willson - Foto 5Apartament 1+1 Sheshi Willson - Foto 6Apartament 1+1 Sheshi Willson - Foto 7Apartament 1+1 Sheshi Willson - Foto 8

Përshkrimi

Zona ku ndodhet apartameti është ndër më të preferuarat në qytet. Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati me punime shumë cilësore,në zonën e Sheshit Willson, prane Stadiumit Dinamo, ka një sipërfaqe totale prej 70 m2 dhe ka shpërndarje fantastike të dhomave të cilat lidhen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridorit. Apartamenti përbëhet nga salloni i bollshëm me dalje në ballkon, ambjenti i gatimit i kompletuar, dhoma e gjumit, tualeti me dritare dhe ballkoni. Apartamenti është i orientuar dreht Veri-Perëndimit dhe jepet me qera plotësisht i mobiluar

Nuk ka tag

373 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 216595e3219cddd2

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total