Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

350 €

Apartament 1+1, Shehsi Willson

  • Adresa: Shehsi Willson
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699599753
  • Specifikime: I mobiluar
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 18 ditë, 4 orë
19970751_1484700941591177_1894605544_n (1)
19987653_1484701088257829_1723522358_nApartament 1+1, Shehsi Willson - Foto 2Apartament 1+1, Shehsi Willson - Foto 3

Përshkrimi

Apartamenti është I pozicionuar në një zone shumë të mire dhe mjaft të preferua për banim te Sheshi Willson. Është I pozicionua në katin e 5 të një pallati të ri me sipërfaqe totale 75 m2. Ne organizimin e brendshëm ka sallonin e ndenjes sëbashku me ambjentin e ngrënies, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon.Apartamenti është totalisht I komletuar. Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

91 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 7255965ffccbbef7

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total