Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

70,300 €

Apartament 1+1 Rruga E Kavajes

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Rruga E Kavajes
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355697520678
  • Postuar: 04/10/2017 12:08
  • Skadon: 58 ditë, 16 orë
Apartament 1+1 Rruga E Kavajes - Foto 1Apartament 1+1 Rruga E Kavajes - Foto 2Apartament 1+1 Rruga E Kavajes - Foto 3

Përshkrimi

Disponojmë apartament në një zonë të zhvilluar dhe të preferuar, te Rruga e Kavajës, perballe kompleksit Delijorgji. Apartamenti ndodhet në katin e 8 të një pallati me punime mjaft cilesore dhe ka sipërfaqe të bollshmë prej 74 m2. Ka organizim mjaft të mirë dhe kubaturë të rregullt. Përbëhet nga salloni i ndjenës së bashku me ambjetin e gatimit, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti ështe mjaft i investuar dhe ka orientim shumë të mirë ndaj diellit. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

54 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 68959cf9b29b7708

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total